Машинне навчання та доповнена реальність на пристроях на базі iOS із фреймворком MLARKit
DOI:
https://doi.org/10.18523/2617-3808.2020.3.4-6Ключові слова:
машинне навчання, Core ML, доповнена реальність, AR Kit, мобільні пристрої, iOSАнотація
Створено фреймворк MLARKit, що дає змогу легко користуватися складними для використання у мобільних пристроях алгоритмами машинного навчання та доповненої реальності, враховуючи їхні особливості. Фреймворк створено максимально гнучким, тож сторонні розробники зможуть максимально задовольнити свої потреби без самостійної реалізації.
Матеріал надійшов 10.06.2020
Посилання
- Buck, E. M., & Yacktman, D. A. (2010). Cocoa design patterns. Upper Saddle River, NJ: Addison-Wesley.
- Hollemans, M. (2018). Core ML Survival Guide. Leanpub. Retrieved from https://leanpub.com/coreml-survival-guide.
- Newnham, J. (2018). Machine Learning with Core ML: An iOS developer’s guide to... Retrieved from https://www.amazon.com/Machine-Learning-Core-developers-implementing/dp/1788838297.
- Wolfensparger, D. (2018). Apple Arkit Revealed: Augmented and mixed reality for iphone and ipad. Place of publication not identified: APRESS.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Semen Gorokhovskyi, Oleksandr Frankiv
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
а) Автори зберігають за собою авторські права на твір на умовах ліцензії CC BY 4.0 Creative Commons Attribution International License, котра дозволяє іншим особам вільно поширювати (копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі) та змінювати (міксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних) опублікований твір на умовах зазначення авторства.
б) Журнал дозволяє автору (авторам) зберігати авторські права без обмежень.
в) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо поширення твору (наприклад, розміщувати роботу в електронному репозитарії), за умови збереження посилання на його першу публікацію. (Див. Політика Самоархівування)
г) Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у репозитаріях) тексту статті, як до подання його до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).