Дослідження залежності між значеннями метрик програмного забезпечення та можливістю його супроводу
DOI:
https://doi.org/10.18523/2617-3808.2020.3.12-16Ключові слова:
атрибути якості програмного забезпечення, зрозумілість, повнота функціональності, прямі метрики, LOC, BOvRАнотація
У роботі розглянуто один із методів контролю якості програмного забезпечення на основі виділення необхідних атрибутів і метрик для його аналізу та супроводу, а також підходи до їх підбору на основі первинного, кореляційного та регресійного аналізу даних.
Матеріал надійшов 10.06.2020
Посилання
- Ebert, C., Dumke, R., Bundschuh, M., & Schmietendorf, A. (2005). Best Practices in Software Measurement: How to use metrics to improve project and process performance. Springer-Verlag Berlin Heidelberg.
- Evolutionary architecture and emergent design: Emergent design through metrics. (2010). IBM Deloper Website. Ford N. Retrieved from https://www.ibm.com/developerworks/library/j-eaed6.
- Fenton, N., & Pfleeger, Sh. (1996). Software Metrics: A Rigorous and Practical Approach. Cambridge: Cambridge University Press.
- Kan, S. (2002). Metrics and Models in Software Quality Engineering. Second Edition. Addison Wesley.
- Laird, L., & Brennan, C. (2006). Software Measurement and Estimation: A practical approach. New Jersey: John Wiley & Sons.
- Lanza, M., & Marinescu, R. (2006). Object-Oriented Metrics in Practice. London: Springer-Verlag Berlin Heidelberg.
- Mens, T., & Demeyer, S. (2008). Software Evolution. Berlin: Springer-Verlag Heidelberg.
- Shull, F., Singer, J., & Sjoberg, D. (2008). Guide to Advanced Empirical Software Engineering. London: Springer-Verlag Limited.
- Sommerville, I. (2016). Software Engineering. Pearson Education Limited.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Andrii Hlybovets, Oleksandr Shapoval
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
а) Автори зберігають за собою авторські права на твір на умовах ліцензії CC BY 4.0 Creative Commons Attribution International License, котра дозволяє іншим особам вільно поширювати (копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі) та змінювати (міксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних) опублікований твір на умовах зазначення авторства.
б) Журнал дозволяє автору (авторам) зберігати авторські права без обмежень.
в) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо поширення твору (наприклад, розміщувати роботу в електронному репозитарії), за умови збереження посилання на його першу публікацію. (Див. Політика Самоархівування)
г) Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у репозитаріях) тексту статті, як до подання його до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).