Поведінковий підхід (BDD) як ефективний метод для організації автоматизованого тестування у безперевному доставленні продукту
DOI:
https://doi.org/10.18523/2617-3808.2020.3.62-68Ключові слова:
поведінковий підхід (BDD), автоматизоване тестування, тестування графічного інтерфейсу, тестування вебсервісів (API тестування), система для побудови автоматизованого тестуванняАнотація
У роботі описано загальні відомості про організацію автоматизованого тестування та проаналізовано ефективність його застосування на проекті. Також досліджено різні підходи до організації автоматизованого тестування за допомогою таких методів, як написання коду через тестування, поведінковий підхід, підхід тестування за ключовими словами та набором даних. На підставі дослідження було побудовано систему автоматизованого тестування для покриття тестами графічного інтерфейсу користувача та вебсервісів (API тестування), використовуючи поведінковий підхід. Також було описано інструменти для організації поведінкового підходу тестування і переваги цього методу.
Матеріал надійшов 04.06.2020
Посилання
- Advanced Level Syllabus Test Automation Engineer. Edinburg, TX: International Software Testing Qualifications Board.
- Amodeo, Enrique. (2015). Learning Behaviour-driven Development with JavaScript. Birmingham, UK: Packt Publishing.
- Bath, Graham, & Black, Rex. (2016). Certified Tester. Edinburg.
- Courgette JVM. (n.d.). Build script for Courgette, the binary patching tool used by Chrome. Retrieved from https://github.com/rgov/courgette-build.
- Cucumber JVM. (n.d.). Cucumber for the JVM. Retrieved from https://github.com/cucumber/cucumber-jvm.
- Docker. (2020). Docker Desktop. Retrieved from https://www.docker.com.
- Duval, Paul M. (2007). Continuous Integration. London, UK: Pearson Education, Inc.
- Ferguson Smart, John. (2015). BDD in Action. Shelter Island, NY: Manning Publications Co.
- Gauge. (2020). Gauge Documentation. Retrieved from https://gauge.org.
- Gradle build tool. (2020). Gradle Build Tool. Retrieved from https://gradle.org.
- Grispin, Lisa, & Gregory, Janet. (2009). A practical guide for testers and Agile teams. London, UK: Pearson Education, Inc.
- JBehave. (2020). References Guides. Retrieved from https://jbehave.org.
- Jenkins. (2020). Build great things at any scale. Retrieved from https://www.jenkins.io.
- Rady, Ben, & Coffin, Rod. (2011). Continuous testing with Ruby. Rails and JavaScript. North Carolina, US: Pragmatic Programmers, LLC.
- Redis. (2020). Redis.io. Retrieved from https://redis.io.
- Rest Assured. (2020). GettingStarted. Retrieved from https://github.com/rest-assured/rest-assured/wiki/GettingStarted.
- The Selenium Browser Automation Project. (2020). WebDriver. Retrieved from https://www.selenium.dev/documentation/en/webdriver.
- Wynne, Matt, & Hellesoy, Aslak. (2012). The Cucumber Book: Behaviour-Driven Development for Testers and Developers. North Carolina, US: Pragmatic Programmers, LLC.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Lada Beniukh, Andrii Hlybovets, Andrii Afonin
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
а) Автори зберігають за собою авторські права на твір на умовах ліцензії CC BY 4.0 Creative Commons Attribution International License, котра дозволяє іншим особам вільно поширювати (копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі) та змінювати (міксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних) опублікований твір на умовах зазначення авторства.
б) Журнал дозволяє автору (авторам) зберігати авторські права без обмежень.
в) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо поширення твору (наприклад, розміщувати роботу в електронному репозитарії), за умови збереження посилання на його першу публікацію. (Див. Політика Самоархівування)
г) Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у репозитаріях) тексту статті, як до подання його до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).