Порівняння сервісів для створення питально-відповідальних систем
DOI:
https://doi.org/10.18523/2617-3808.2020.3.132-137Ключові слова:
питально-відповідальні системи, Dialogflow, Microsoft Bot Service, Microsoft QnA Maker, LUIS, IBM Watson AssistantАнотація
У статті розглянуто актуальність питально-відповідальних систем, сервіси для створення питально-відповідальних систем Dialogflow, IBM Watson Assistant, Microsoft QnA Maker, LUIS. Наведено вимоги для роботи та особливості створення питально-відповідальної системи в кожному сервісі. Робота може бути цікавою для дослідників у галузі питально-відповідальних систем і хмарних сервісів.
Матеріал надійшов 09.06.2020
Посилання
- Calijorne Soares, M., & Parreiras, F. (2018). A literature review on question answering techniques, paradigms and systems. Journal Of King Saud University – Computer And Information Sciences. https://doi.org/10.1016/j.jksuci.2018.08.005
- Dialogflow. (2020). In Wikipedia. Retrieved from https://en.wikipedia.org/wiki/Dialogflow.
- Google. (n. d.). Dialogflow documentation | Google Cloud. Dialogflow documentation. Retrieved from https://cloud.google.com/dialogflow/docs.
- IBM. (2020). IBM Cloud Docs. Getting started with Watson Assistant. Retrieved from https://cloud.ibm.com/docs/assistant.
- Microsoft Azure. (2020). In Wikipedia. Retrieved from https://en.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Azure.
- Microsoft. (2020). Azure Cognitive Services documentation | Microsoft Docs. Azure Cognitive Services documentation. Retrieved from https://docs.microsoft.com/en-us/azure/cognitive-services.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Maksym Androshchuk, Oksana Kyriienko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
а) Автори зберігають за собою авторські права на твір на умовах ліцензії CC BY 4.0 Creative Commons Attribution International License, котра дозволяє іншим особам вільно поширювати (копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі) та змінювати (міксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних) опублікований твір на умовах зазначення авторства.
б) Журнал дозволяє автору (авторам) зберігати авторські права без обмежень.
в) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо поширення твору (наприклад, розміщувати роботу в електронному репозитарії), за умови збереження посилання на його першу публікацію. (Див. Політика Самоархівування)
г) Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у репозитаріях) тексту статті, як до подання його до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).