Віртуальна клавіатура розпізнавання жестів
DOI:
https://doi.org/10.18523/2617-3808.2020.3.138-140Ключові слова:
інтерфейс, клавіатура, миша, інтернет речей, IoT, розпізнавання, жестиАнотація
Зроблено порівняння переваг і недоліків різних типів клавіатур і запропоновано принципово новий вид клавіатури: віртуальну клавіатуру розпізнавання жестів, що здатна налаштовуватись на вподобання користувачів, які за власним бажанням можуть навчити клавіатуру розпізнавати свої жести як натискання на ту чи іншу кнопку клавіатури.
У роботі описано розроблений прототип цієї віртуальної клавіатури й наведено висновки щодо зручності використання таких клавіатур.
Запропоновану технологію розпізнавання жестів і налаштування клавіатури може бути застосовано для створення інших пристроїв введення інформації жестами, наприклад, комп’ютерної миші, дігітайзера, джойстика чи будь-якого іншого ігрового контролера.
Матеріал надійшов 12.06.2020
Посилання
- Idrisov, R. (2014). Rezystor yzghyba svoymy rukamy. Retrieved from https://habr.com/ru/post/225111 [in Russian].
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Mykhailo Kutsenko, Yury Yuschenko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
а) Автори зберігають за собою авторські права на твір на умовах ліцензії CC BY 4.0 Creative Commons Attribution International License, котра дозволяє іншим особам вільно поширювати (копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі) та змінювати (міксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних) опублікований твір на умовах зазначення авторства.
б) Журнал дозволяє автору (авторам) зберігати авторські права без обмежень.
в) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо поширення твору (наприклад, розміщувати роботу в електронному репозитарії), за умови збереження посилання на його першу публікацію. (Див. Політика Самоархівування)
г) Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у репозитаріях) тексту статті, як до подання його до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).