Опис імперативної мови програмування у Haskell
DOI:
https://doi.org/10.18523/2617-3808.2021.4.72-77Ключові слова:
мова програмування, синтаксис, денотат, семантична функція, Haskell, синтаксичний аналіз, інтерпретаторАнотація
Розглянуто використання функціональної мови програмування Haskell як метамови. Наведено повну формальну специфікацію простої імперативної мови програмування з цілими даними, блочною структурою та операторами: присвоєння, введення, виведення, циклу і умовний. На основі специфікації побудовано інтерпретатор мови програмування.
Посилання
- ISO/IEC 14977:1996 Information technology–Syntatic metalanguage – Extended BNF.
- Kurt, W. (2018). Get Programming with Haskell. Manning Publications.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 Volodymyr Protsenko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
а) Автори зберігають за собою авторські права на твір на умовах ліцензії CC BY 4.0 Creative Commons Attribution International License, котра дозволяє іншим особам вільно поширювати (копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі) та змінювати (міксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних) опублікований твір на умовах зазначення авторства.
б) Журнал дозволяє автору (авторам) зберігати авторські права без обмежень.
в) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо поширення твору (наприклад, розміщувати роботу в електронному репозитарії), за умови збереження посилання на його першу публікацію. (Див. Політика Самоархівування)
г) Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у репозитаріях) тексту статті, як до подання його до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).