Розроблення архітектури системи проведення високонавантажувального тестування
DOI:
https://doi.org/10.18523/2617-3808.2021.4.88-92Ключові слова:
навантажувальне тестування, тестування продуктивності, Kubernetes, масштабування тестів, великонавантажувальні системи, централізована звітність результатів тестування, CI/CD, безперервне постачання кодуАнотація
У роботі проаналізовано основний інструментарій здійснення навантажувального тестування і тестування продуктивності, наведено приклади масштабування таких тестів і централізованої звітності метрик. Описано розроблену методологію та основні принципи побудови сучасної архітектури для ефективної реалізації підсистеми навантажувального тестування у безперервному постачанні коду.
Посилання
- Berman, Daniel. (2017). InfluxDB vs. Elasticsearch for Time Series Analysis. Retrieved from https://logz.io/blog/influxdb-vs-elasticsearch.
- Copeland, Michael. (2020). The Cost of IT Downtime. Retrieved from https://www.the20.com/blog/the-cost-of-it-downtime/. Documentation of Akka. Retrieved from https://github.com/akka/akka.
- Documentation of Docker Retrieved from https://www.docker.com. Documentation of Gatling Retrieved from https://gatling.io. Documentation of Gatling Frontline Retrieved from https://gatling.io/gatling-frontline.
- Documentation of Kubernetes. Retrieved from https://kubernetes.io. Documentation of Logstash. Retrieved from https://www.elastic.co/logstash.
- Kumar, Atul. High Availability in Kubernetes | Detailed Guide. Retrieved from https://k21academy.com/docker-kubernetes/high-availability-and-scalable-application-in-kubernetes.
- Lerner, Andrew. (2014). The Cost of Downtime. Retrieved from https://blogs.gartner.com/andrew-lerner/2014/07/16/the-cost-of-downtime/.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 Andrii Hlybovets
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
а) Автори зберігають за собою авторські права на твір на умовах ліцензії CC BY 4.0 Creative Commons Attribution International License, котра дозволяє іншим особам вільно поширювати (копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі) та змінювати (міксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних) опублікований твір на умовах зазначення авторства.
б) Журнал дозволяє автору (авторам) зберігати авторські права без обмежень.
в) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо поширення твору (наприклад, розміщувати роботу в електронному репозитарії), за умови збереження посилання на його першу публікацію. (Див. Політика Самоархівування)
г) Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у репозитаріях) тексту статті, як до подання його до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).