Графічний інтерфейс для рекомендаційної системи
DOI:
https://doi.org/10.18523/2617-3808.2021.4.93-97Ключові слова:
обробка природної мови, видобування інформації, рекомендаційна система, планіметріяАнотація
У статті описано створення модуля графічного інтерфейсу для рекомендаційної системи, яка допомагає розв’язувати задачі з планіметрії на побудову. Умову задачі записано українською мовою. Окреслено об’єднання цього модуля зі створеним модулем опрацювання тексту задач. Детально описано процес отримання планіметричної задачі, здійснення її обробки, розв’язування та побудову кінцевого малюнка.
Посилання
- Classroom Resources. GeoGebra. Retrieved from http://www. geogebra.org/materials.
- Merzliak, A. H., Polonskyi, V. B., & Yakir, M. S. (2015). Heometriia. Kharkiv [in Ukrainian].
- Rezultaty ZNO-2020: yaki predmety vyiavylysia naiskladnishymy dlia vypusknykiv. Slovo i Dilo. Retrieved from https://www. slovoidilo.ua/2020/07/30/infografika/suspilstvo/rezultaty- zno-2020-yaki-predmety-vyyavylysya-najskladnishymy- vypusknykiv [in Ukrainian].
- Segal, M., Akeley, K., Frazier, C., Leech, J., & Brown, P. (2010). The OpenGL R graphics system: A specification (version 4.0 (core profile)-march 11, 2010).
- The Desmos Geometry Tool - Des-blog. Des-blog. Retrieved from https://blog.desmos.com/articles/the-desmos-geometry-tool/.
- Universal Dependencies. Universal Dependencies. Retrieved from https://universaldependencies.org/.
- zolotyi standart. laboratoriia ukrainskoi. Retrieved from https://mova.institute/золотий_стандарт [in Ukrainian].
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 Oleksii Dymchenko, Oleh Smysh, Oleksandr Zhezherun
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
а) Автори зберігають за собою авторські права на твір на умовах ліцензії CC BY 4.0 Creative Commons Attribution International License, котра дозволяє іншим особам вільно поширювати (копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі) та змінювати (міксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних) опублікований твір на умовах зазначення авторства.
б) Журнал дозволяє автору (авторам) зберігати авторські права без обмежень.
в) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо поширення твору (наприклад, розміщувати роботу в електронному репозитарії), за умови збереження посилання на його першу публікацію. (Див. Політика Самоархівування)
г) Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у репозитаріях) тексту статті, як до подання його до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).