Інформаційна система розрахунку кредитоспроможності фізичної особи
DOI:
https://doi.org/10.18523/2617-3808.2022.5.45-48Ключові слова:
інформаційна система, ASP.NET Core, Vue.js, кредитоспроможністьАнотація
У роботі описано створену інформаційну систему розрахунку кредитоспроможності фізичної особи, яка на основі даних із кредитних історій, кредитного рейтингу, якісних характеристик, фінансових показників особи та характеристик кредитної операції обчислює клас позичальника.
Продемонстровано використання платформи Asp.Net Core та фреймворку Vue.js для побудови програмного модуля, що може як застосовуватися самостійно, так і просто інтегруватись в інші корпоративні системи.
Посилання
- Okhrymenko, I. (2016). Vdoskonalennia otsinky kredytospromozhnosti fizychnykh osib v bankakh shliakhom zastosuvannia dyferentsiiovanoho pidkhodu do pozychalnykiv, Economika i suspilstvo, 5. https://chmnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/06/Ekonomika-i-suspilstvo-5-2016.pdf [in Ukrainian].
- Polozhennia pro poriadok formuvannia ta vykorystannia bankamy Ukrainy rezerviv dlia vidshkoduvannia mozhlyvykh vtrat za aktyvnymy bankivskymy operatsiiamy, zatverdzhene Postanovoiu Pravlinnia Natsionalnoho banku Ukrainy vid 25.01.2012 No. 23. http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0231-12 [in Ukrainian].
- Stechyshyn, T. (2015). Suchasni bankivski metodyky vyznachennia kredytospromozhnosti pozychalnyka – fizychnoi osoby, Nauka moloda, 23, 82–93. http://dspace.wunu.edu.ua/handle/316497/3433 [in Ukrainian].
- Terentiev, O. et al. (2008). Otsiniuvannia kredytospromozhnosti fizychnykh osib za dopomohoiu derev rishen. In Matematuchne ta programne zabezpechenna intelektyalnuh system, 296–297. DNU [in Ukrainian].
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2023 Alla Nahirna, Oleksandra Chumachenko, Olena Pyechkurova
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
а) Автори зберігають за собою авторські права на твір на умовах ліцензії CC BY 4.0 Creative Commons Attribution International License, котра дозволяє іншим особам вільно поширювати (копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі) та змінювати (міксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних) опублікований твір на умовах зазначення авторства.
б) Журнал дозволяє автору (авторам) зберігати авторські права без обмежень.
в) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо поширення твору (наприклад, розміщувати роботу в електронному репозитарії), за умови збереження посилання на його першу публікацію. (Див. Політика Самоархівування)
г) Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у репозитаріях) тексту статті, як до подання його до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).